fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Warsztaty filmowe – Teledysk i Zwiastun

image

Warsztaty filmowe to komplet dwóch zajęć – tworzenia teledysku i zwiastuna filmowego. Twoi uczniowie od podstaw zrealizują swoje pierwsze filmy aktorskie! Prowadzeni przez inspirującego animatora, wykorzystają sprzęt multimedialny i wiedzę w postaci technik i trików realizatorskich. Dzięki temu stworzą… oryginalne i twórcze filmiki!
Zajęcia w pełni zaktywizują twoich uczniów, łącząc nowe technologie z praktycznym twórczym działaniem w małych grupkach, gdzie każdy będzie odpowiadał za swoją rolę w ekipie. Zajęcia odkryją w Twojej klasie zdolności aktorskie, taneczne, montażowe, reżyserskie, techniczne i wiele innych! Celem zajęć będzie realizacja około 8 filmików, które staną się pamiątką po warsztatach idealnie łączących twórczą zabawę ze zdobywaniem wiedzy.

Jak wyglądają zajęcia

image

Przyjeżdżamy do Twojej szkoły w umówionym dniu i godzinie. I tak zaczyna się filmowa przygoda…

Z tworzenia TELEDYSKU:
1 lekcja – Animator stworzy z Twoimi uczniami krótki pokazowy teledysk, objaśniając wszystkie narzędzia niezbędne do jego stworzenia – aplikacje do montażu i nagrywania, sprzęt multimedialny, materiały i techniki filmowe.
2 lekcja – Uczniowie stworzą koncepcje swojej interpretacji dzieła muzycznego – tworząc scenariusz, planując ruch, kolejność ujęć, kadry i wiele innych.
3 lekcja – Ta lekcja będzie służyć do nagrania i odegrania ról – to tutaj wcześniej zaplanowane dzieło zostanie zamienione przez uczniów na gotowe obrazy filmowe.
4 lekcja – Wszyscy razem usiądziemy przed ekranem i obejrzymy teledyski zrealizowane przez uczniów. Każdy jest ciekawy jaki teledysk zrobili inni i sam chce wypaść jak najlepiej – dlatego gwarantujemy, że emocje twórców będą silne!

Z tworzenia ZWIASTUNA:
1 lekcja – Animator prowadzi wstęp, realizując we współpracy z uczniami krótki zwiastun filmowy. Pokazuje techniki operatorskie, montażowe i realizatorskie. Po wstępnie uczniowie dobrani w małe grupki realizują własne koncepcje zwiastunów filmowych.
2 lekcja – Uczestnicy pod okiem animatora montują zrealizowane przez siebie zwiastuny w grupach. Potem uczniowie z animatorem i nauczycielem zasiadają przed ekranem, by wspólnie obejrzeć filmy, pochwalić się zrealizowanymi dziełami i zebrać oklaski!

Po każdych warsztatach otrzymasz wszystkie filmy na swojego maila, by stałe się one niezapomnianą pamiątką klasową dla nauczyciela, uczniów i rodziców!

Pamiętaj! Warsztaty z teledysku i zwiastuna filmowego możesz zamówić łącznie, ale zrealizujemy je w dwóch różnych terminach!

Cennik

Teledysk

  • Interdyscyplinarne zajęcia łączą wiele dziedzin w jednym dziele - muzyki, obrazu, dźwięku, słowa, tańca.
  • Idealne na nowatorski, praktyczny i twórczy dzień w szkole!
  • Dla uczniów od 4 klasy szkoły podstawowej.

25 PLN
Osoba/Warsztat

Wybieram tę ofertę

Zwiastun filmowy

  • Warsztaty uzupełniające i rozszerzające wiedzę an temat powstawania filmu. Idealne po warsztatach z teledysku!
  • Idealnie nadają się na urozmaicenie podstawy programowej w czasie szkolnego dnia - trwają dwie godziny lekcyjne!
  • Scenariusz lekcji + twórczy animator + kompletny sprzęt = EFEKT WOW! Filmy Twoich uczniów Cię zaskoczą!

16 PLN
Osoba/Warsztat

Wybieram tę ofertę

Komplet warsztatów

  • Idealne połączenie dające najlepsze twórcze i dydaktyczne rezultaty!
  • Możliwość spróbowania przez Twoich uczniów dwóch różnych form filmowych!
  • Niższe cena - lepsze efekty, większa różnorodność, a do tego niższa cena!

35 PLN
Osoba/Warsztat

Wybieram tę ofertę