fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Programowanie

image

Warsztaty programowania robotów EMPIRIA to cykl 3 spotkań z programowaniem dla klas 3 szkół podstawowych wzwyż, na których uczniowie inspirowani są połączeniem sztuki i kodowania. Nowatorskie połączenie programowania robotów z opowiadaniem historii, montowaniem filmów i tradycyjnymi technikami plastycznymi zachwyca uczniów i umożliwia stworzenie oryginalnych dzieł!
Rozszerzona podstawa programowa uatrakcyjni Twój dzień szkolny i pomoże zrealizować tematykę programowania na najwyższym poziomie. Twoi uczniowie skorzystają z kompletnego sprzętu, który twórczo i praktycznie wykorzystają na zajęciach. Dzięki temu stworzą swoja wyjątkową historię robota, wracając do domu radośni i zainspirowani!

Jak wyglądają zajęcia

image

Jak wyglądają zajęcia?
W umówionym wcześniej terminie zjawia się w Twojej klasie gotowy na warsztaty animator. Twoi uczniowie uczestniczą w warsztatach z kompletem wszystkich narzędzi – tablety, ozoboty, materiał plastyczne, zestaw projekcyjny.

Każde ze spotkań składa się kolejno na:
Lekcja 1 – Animator prezentuje temat, problem i przedstawia zadanie do rozwiązania. Na swoim przykładzie praktycznie wyjaśnia jak zrealizować własną historię z ozobotów – wykonać makietę, zaprogramować drogę, testowac rozwiązania i zrealizować. film.
Lekcja 2-3 – uczniowie przygotowują swoje makiety, rysują zakodowane ścieżki, indywidualizują kostiumy robotów i wymyślają przygody.
Lekcja 4 – uczniowie montują swoje filmy w programie montażowym i… prezentują swoje dzieło na dużym ekranie. Tak, by pochwalić się swoją praca i zostać docenionym przez resztę klasy! Radość, duma gwarantowane!

Filmy o historiach ozobotów umieszczamy w internecie, dzięki czemu dzieci mogą pokazać swoją pracę rodzicom, rodzinie i znajomym!

Cennik

Cykl 3 warsztatów

  • Doskonałe wsparcie w rozwinięciu podstawy programowej z zakresu programowania!
  • Komplet 3 spotkań z programowaniem. Każdy temat inny - rozwija inne kompetencje, uczy nowych umiejętności i inspiruje nowymi możliwościami.
  • Można łączyć warsztaty ze szczególnymi okazjami lub świętami z życia szkoły i tworzyć historie tematyczne,
  • Każde zajęcia podsumowane indywidualnym filmikiem dokumentującym prace uczniów.

22 PLN
osoba/warsztat

Wybieram tę ofertę

Warsztaty jednorazowe

  • Idealne na wypróbowanie i uatrakcyjnienie szkolnego dnia.
  • Doskonałe do zainspirowania dzieci możliwościami jakie daje zabawa i nauka z programowaniem.

24 PLN
osoba/warsztat

osoba/warsztat