fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Zajęcia Multimedialne – Przedszkola, Klasy 0-1

image

Multimedialne lekcje z tabletami to autorski, kompletny cykl warsztatów multimedialnych dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. Multimedialne, 45-minutowe warsztaty dla edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tabletów pozwalają łatwo wprowadzić na Twoje lekcje nowe technologie.
Wybierz spośród wielu aplikacji i rozszerz realizację podstawy programowej. Odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki tworzeniu różnorodnych prac – filmów animowanych, muzyki elektronicznej, e-komiksów, grafiki artystycznej, projektowaniu zabawek – uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania tabletów i stworzą wyjątkowe dzieła!
Każdy uczeń pracuje na własnym tablecie, dzięki czemu jest zaangażowany w 100%. Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć, kiedy dzwonił dzwonek!

Aby móc uczestniczyć w naszych zajęciach, dziecko musi mieć ukończone 5 lat.

Jak wyglądają zajęcia

image

Na pierwszych darmowych zajęciach, o umówionej porze asystent Pana Tableta pojawia się w Twojej klasie i rozkłada w niej sprzęt multimedialny oraz 25 tabletów dla dzieci. Dzięki tym zajęciom dowiesz się w jaki sposób prowadzić samemu lekcje i jak używać Pana Tableta na kolejnych zajęciach.

Dzień przed kolejnymi zajęciami do szkoły dostarczany jest sprzęt – walizka z tabletami. Są przygotowane dla wszystkich klas, które zamówiły zajęcia. W dniu zajęć szkolny koordynator przenosi sprzęt do sali, w której będą zajęcia. W tej sali klasy wymieniają się co 45 minut, aby brać udział w kolejnych lekcjach z Panem Tabletem.

Podczas zajęć, uczniowie od pierwszych sekund pracują z własnym tabletem. Oglądają film, w którym poznają historię i problem bohatera. Wspólnie szukają realnych rozwiązań i wymyślają w jaki sposób pomóc bohaterowi rozwiązać problem za pomocą pracy w aplikacji. Następnie uczniowie poznają instrukcję obsługi aplikacji i samodzielnie uczą się jak z niej korzystać.

Uczniowie pracują indywidualnie oraz współpracują ze sobą, aby wykonać twórcze zadanie w aplikacji. Na zakończenie uczniowie wcielają się w rolę uczestnika TableTurnieju. Bawiąc się, sprawdzają, co nowego i inspirującego zapamiętali podczas spotkania z Panem Tabletem.

Ze względu na komfort dzieci, zajęcia odbywają się w jednej sali.

Zobacz poniżej tematy zajęć!