fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Zajęcia Multimedialne – Przedszkola, Klasy 0-1

image

Multimedialne lekcje z tabletami to autorski, kompletny cykl warsztatów multimedialnych dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. Multimedialne, 45-minutowe warsztaty dla edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tabletów pozwalają łatwo wprowadzić na Twoje lekcje nowe technologie.

Wybierz spośród wielu tematów i rozszerz realizację podstawy programowej. Odkryj talenty swoich uczniów, rozwijając przy tym ich zdolność do kreatywnego i logicznego myślenia! Dzięki tworzeniu różnorodnych prac – filmów animowanych, muzyki elektronicznej, e-komiksów, grafiki artystycznej, projektowaniu zabawek – uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania tabletów i stworzą wyjątkowe dzieła!
Każdy uczeń pracuje na własnym tablecie, dzięki czemu jest zaangażowany w 100%. Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć, kiedy dzwonił dzwonek!

Aby móc uczestniczyć w naszych zajęciach, dziecko musi mieć ukończone 5 lat.

Jak wyglądają zajęcia

image

We wcześniej umówionym terminie do Twojej szkoły przyjeżdża animator. Punktualnie rozkłada w Twojej sali zestaw multimedialny – 27 dydaktycznych tabletów i wraz z dzwonkiem rozpoczyna lekcję.

Podczas zajęć, uczniowie od pierwszych sekund pracują z własnym tabletem. Oglądają krótki film, w którym poznają historię i problem bohatera lekcji. Wspólnie szukają realnych rozwiązań i wymyślają w jaki sposób pomóc bohaterowi rozwiązać problem za pomocą pracy w aplikacji. Następnie uczniowie poznają instrukcję obsługi aplikacji i samodzielnie uczą się jak z niej korzystać – tworząc dzieła, osiągając coraz trudniejsze poziomy zadań lub odkrywając zagadnienie. Konspekt lekcji opracowany przez metodyków daje zawsze wysoką jakość materiałów dydaktycznych.

Uczniowie pracują indywidualnie oraz współpracują ze sobą, aby wykonać twórcze zadanie w aplikacji.
Na zakończenie uczniowie biorą udział w Tableturnieju – konkursie na sprawdzenie i zweryfikowanie, co nowego i inspirującego nauczyli się na zajęciach.

Każdy temat jest inny i przedstawia dzieciom dydaktyczną moc tabletów od kompletnie innej strony.
Dlatego nasze zajęcia są tak uwielbiane przez dzieci i nauczycieli.

Ze względu na komfort dzieci, zajęcia odbywają się w jednej sali.

Zobacz poniżej tematy zajęć!

Tematy zajęć

Edukacja multimedialna

Edukacja przyrodnicza

Podróże dookoła świata

Edukacja plastyczna i artystyczna